LAJMI I FUNDIT:

Spurs të vendosur për të nënshkruar me Traoren, i ofrojnë katër futbollistë Wolverhamptonit

Spurs të vendosur për të nënshkruar me Traoren, i ofrojnë katër futbollistë Wolverhamptonit

Tottenham Hotspur janë duke bërë përpjekje të mëdha për të nënshkruar me Adama Traoren.

Reklama

Anësori spanjoll pëlqehet shumë nga trajneri Antonio Conte i cili e ka bërë prioritet transferimin e tij në Londër.

Spurs tentuan me një ofertë prej 25 milionë euro, por që kjo u refuzua nga Wolverhampton Wanderers pasi e vlerësojnë më shumë yllin e tyre.

Skuadra londineze tani ka bërë një ofertë tjetër në drejtim të Wolves për Adama Traoren, duke i ofruar plot katër futbollistë.

Spurs kanë ofruar lojtarët e rinj si Joe Rodon, Jack Clarke, Ryan Sessegnon dhe Japhet Tanganga në mënyrë që ta bindin rivalin e Ligës Premier të heqë dorë nga Traore.

Mediat në Angli e kanë quajtur një ofertë të madhe këtë të Spurs, por mbetet të shihet nëse Wolves do të jetë e kënaqur dhe do ta pranojë atë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Ndërkombëtare
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Premier League
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Premier League
I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

Premier League
Kalo në kategori