LAJMI I FUNDIT:

Sofia Richie shijon momente dhe puthje romantike me të fejuarin gjatë pushimeve në jug të Francës

Sofia Richie shijon momente dhe puthje romantike me të fejuarin gjatë pushimeve në jug të Francës

Sofia Richie dhe i fejuari i saj, Elliot Grainge dukeshin në renë nëntë teksa ndanë një puthje gjatë qëndrimit të tyre në Antibes të Francës të martën (19 korrik).

Modelja, 23 vjeçe, dukej sensacionale për atë ditë, teksa shfaqi figurën e saj me bikini ngjyrë portokalli dhe të kaltër.

Sofia, e cila është vajza e këngëtarit, Lionel Richie, tregoi linjat e tonifikuara teksa merrte diell gjatë pushimeve të çiftit.

Ylli i la flokët e saj bionde të lëshoheshin poshtë shpatullave, ndërsa kishte veshur edhe një palë syze dielli dhe një byzylyk floriri.

Sofia dhe Elliot u panë duke u puthur teksa shkonin për një zhytje në pishinën e jashtme të hotelit luksoz.

Hotel ‘du Cap-Eden-Roc’ ka qenë prej kohësh një strehë e famshme, me persona si Paris Hilton, Kate Moss, Elizabeth Taylor dhe John Lennon të gjithë që kanë pushuar gjatë viteve.

Sofia njoftoi fejesën e saj me Elliot, djalin e kryetarit dhe CEO të “Universal Music Group Lucian Grainge”, në fund të prillit në Instagram.

Ajo ka postuar një foto të Elliot duke i propozuar martesë në perëndim të diellit e rrethuar me qirinj.

“Përgjithmonë nuk mjafton”, shkroi ajo me mbishkrimin e saj në Instagram, ku përfshihej një foto romantike e saj dhe Elliot duke u puthur.

Elliot i është bashkuar biznesit familjar dhe ka hyrë vetë në industrinë e muzikës, duke themeluar një label të quajtur “10K Projects”.

Ai i dhuroi Sofjes një unazë diamanti të prerë në smerald, të cilën ekspertë të ndryshëm të cituar nga Page Six e kanë vlerësuar të jetë diku nga katër deri në tetë karat.

Sofia dhe bashkëshorti i saj i ardhshëm me sa duket kanë qenë së bashku për më shumë se një vit, pasi fillimisht kanë nisur thashethemet për lidhje në fillim të vitit 2021.

Të gjitha lajmet nga Sofia Richie
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Sofia Richie

Modelja ishte në një lidhje të mëparshme me yllin e Keeping Up Ëith The Kardashian, Scott Disick, 39 vjeç, e cila përfundoi në vitin 2020. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina
Jennifer Lopez ka hequr dorë nga shpëtimi i martesës me Ben Affleck - pasi ajo tashmë po planifikon disa gjëra të reja për të ardhmen

Jennifer Lopez ka hequr dorë nga shpëtimi i martesës me Ben Affleck - pasi ajo tashmë po planifikon disa gjëra të reja për të ardhmen

Magazina
Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Magazina
“Po i jap vetes kohë për t'u shëruar” – Familja mbretërore do të mbështesë Kate në kthimin e saj të rëndësishëm në detyrë

“Po i jap vetes kohë për t'u shëruar” – Familja mbretërore do të mbështesë Kate në kthimin e saj të rëndësishëm në detyrë

Magazina
Gruaja e Kanye West, Bianca Censori shfaqet pa të brendshme në një fustan transparent gjatë një darke në Itali

Gruaja e Kanye West, Bianca Censori shfaqet pa të brendshme në një fustan transparent gjatë një darke në Itali

Magazina
“Cilët janë artistët me të cilët s'do të bashkëpunoje kurrë” – Mc Kresha jep një përgjigjje interesante

“Cilët janë artistët me të cilët s'do të bashkëpunoje kurrë” – Mc Kresha jep një përgjigjje interesante

Magazina
Kalo në kategori