LAJMI I FUNDIT:

Sofia Richie shihet me një veturë luksoze së bashku me Elloit Grainge

Sofia Richie shihet me një veturë luksoze së bashku me Elloit Grainge
Sofia Richie Foto: Daily Mail

Modelja e njohur, Sofia Richie, po merr vëmendje të madhe të audiencës.

Jeta e saj personale është tejet e komentuar në rrjet, sidomos lidhjet e fundit që ajo kishte, shkruan Daily Mail.

Ajo së fundmi është parë në Nobu, derisa zgjodhi që të shijojë një darkë me të dashurin e ri, Elliot Grainge.

Foto: Daily Mail

Dyshja u panë zbritur nga një veturë luksoze, vlera e së cilës arrin vlerën prej 350 mijë dollarë.

Megjithëse fytyra e Sofjes ishte ende e mbuluar nga një maskë e bardhë – të cilën ajo e hoqi pasi hipi në makinë – Elliot mund të shihej duke buzëqeshur.

Foto: Daily Mail

Dyshja ishin veshur rastësisht për daljen e tyre, por që stili unik sërish u vu në pah. /Telegrafi/

Foto: Daily Mail

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli hipën mbi veturë dhe valvit flamurin kombëtar në mesin e mijëra tifozëve shqiptarë në Dortmund

Xhuli hipën mbi veturë dhe valvit flamurin kombëtar në mesin e mijëra tifozëve shqiptarë në Dortmund

Magazina
Butrint Imeri 'tërhiqet zvarrë' me veturë për klipin e tij të ri

Butrint Imeri 'tërhiqet zvarrë' me veturë për klipin e tij të ri

Magazina
Kate Middleton bën paraqitjen e parë publike që pas zbulimit të diagnozës së kancerit

Kate Middleton bën paraqitjen e parë publike që pas zbulimit të diagnozës së kancerit

Magazina

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina
“Qaj çdo herë. Personale. Imja” – Mozzik i dedikon këngë Lotinës?

“Qaj çdo herë. Personale. Imja” – Mozzik i dedikon këngë Lotinës?

Magazina
Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Magazina
Kalo në kategori