Këngëtarët Samanta Karavella dhe Skerdi Ago ditën e sotme (e martë) do të lansojnë këngën e re.

“N.K.N” mban titullin projekti i dyshes së famshme, i cili vjen i kompletuar nga ana vizuale sot në orën 18:00.

Lajmin e kanë njoftuar të dy artistët dhe kanë ndarë në rrjetet sociale pamje nga klipi i tyre i ri.

Samanta Karavella (Foto: Instagram)

“N.KN, ora 18:00”, ka shkruar Samanta duke treguar se ka punuar me producentin Bing Bang, teksa nuk ka harruar të etiketojë edhe ata që janë kujdesur për pamjen e saj.

Videoklipin ndërkohë edhe këtë herë ia ka besuar produksionit “Max Productional”.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Në bazë të reagimeve që ka marrë në postim, kënga duket se mezi po pritet edhe nga fansat e tyre.

Theksojmë se ky është bashkëpunimi i parë i dyshes së njohur që besohet se do të pritet mirë edhe nga publiku. /Telegrafi/