LAJMI I FUNDIT:

Skandal gjatë një takimi përmes Zoom të këshillit të qytetit brazilian – njëri nga pjesëmarrësit kapet duke bërë seks

Skandal gjatë një takimi përmes Zoom të këshillit të qytetit brazilian – njëri nga pjesëmarrësit kapet duke bërë seks

Ky është momenti kur një nga pjesëmarrësit e një takimi përmes Zoom harroi të fikte kamerën e tij dhe u kap duke bërë seks në sfond.

Reklama

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, takimi u drejtua nga një anëtar i Partisë për Socializëm dhe Liri, Leonel Brizola, i cili vazhdoi diskutimin me gjithë skenat që transmetoheshin përmes burimeve video.

Ishte një takim për këshillin e qytetit Rio de Janeiro, për të cilin gazeta lokale Metropoles raportoi se diskutohej se si të garantohej ushqimi për studentët në sistemin komunal gjatë pandemisë.

Por pamjet tregojnë se si pjesëmarrësi i Zoom në rreshtin e mesëm në krahun e djathtë të ekranit la “takimin dhe filloi të bënte seks në sfond”.

Burri nuk ishte këshilltar, sipas gazetës lokale Globo.

Këshilltarët e tjerë në takim raportohet se vunë re skenat, por vendosën të injorojnë atë dhe të vazhdojnë të diskutojnë çështjen në fjalë.

Në një deklaratë, Brizola tha se episodi ishte një ‘i pavullnetshëm’ dhe u pendua që tema aktuale e takimit nuk po theksohej në raportet e mediave.

Brizola tha: “Sapo vumë re se çfarë po ndodhte, menjëherë u kërkuam njerëzve që kontrollonin audion dhe videon të pjesëmarrësve që të hiqnin atë nga pamja”.

Takimi thuhet se vazhdoi edhe për katër orë të tjera pa ndërprerje të mëtejshme, por është e paqartë nëse personi i përfshirë është dënuar për ngjarjen. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Fun
Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Fun
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Nënë e bijë nga Anglia mbetën shtatzënë në të njëjtën kohë, fëmijët e tyre lindën me vetëm dy javë ndërmjet

Nënë e bijë nga Anglia mbetën shtatzënë në të njëjtën kohë, fëmijët e tyre lindën me vetëm dy javë ndërmjet

Fun
U nis nga Antalia për në Mynih – aterroi në Moskë, pensionistja gjermane futet në aeroplanin e gabuar dhe përfundon në anën tjetër të botës

U nis nga Antalia për në Mynih – aterroi në Moskë, pensionistja gjermane futet në aeroplanin e gabuar dhe përfundon në anën tjetër të botës

Fun
Kalo në kategori