Ditën e sotme (e hënë) këngëtari i njohur nga Shqipëria, Sinan Hoxha, ka festuar ditëlindjen e katërt të djalit.

Me këtë rast, ai i kishte organizuar një festë të veçantë të birit në kushte shtëpie, ku të ftuar ishin disa nga shokët e tij.

Artisti i njohur është kujdesur që t’i mbajë aktiv fansat duke publikuar imazhe e video të ndryshme nga festa e zhvilluar për të birin.

Sinan Hoxha publikon fotografi nga festa e veçantë në katër vjetorin e lindjes së djalit të tij (Foto: Instagram)

“Shpirti im, edhe 100 ishalla”, ka shkruar në njërin prej postimeve këngëtari Hoxha.

Të gjitha lajmet nga Sinan Hoxha Të gjitha lajmet nga Sinan Hoxha

Në hapësirën për komente, Sinani pranoi urime të shumta edhe nga miqtë, kolegët dhe fansat e shumtë që numëron në Instagram.

View this post on Instagram

Shpirti im ♥️♥️ edhe 100 ishalla

A post shared by Sinan Hoxha (@sinanhoxha_) on May 25, 2020 at 11:32am PDT

44-vjeçari prej vitesh është i martuar me bukuroshen Andrra Destani dhe kanë vetëm një djalë të quajtur, Ansi.

Si shumë nga artistët tjerë, edhe Sinani po e shijon periudhën e izolimit mjaft shumë me familjen duke respektuar rregullat ndaj COVID-19. /Telegrafi/

View this post on Instagram

♥️

A post shared by Sinan Hoxha (@sinanhoxha_) on Mar 25, 2020 at 9:57am PDT