0Shares

Vetëm shtatë muaj pasi lindi vajzën Maxwell Drew, këngëtarja dhe aktorja Jessica Simpson njoftoi se është sërish shtatzënë.

Mirëpo, duke u bazuar në fotografinë që e ka publikuar në Twitter, duket se ajo e ka fshehur lajmin për një kohë.

32-vjeçarja ka treguar barkun e saj në një fotografi, nën të cilën ka shkruar: “Shtatzënë dhe krenarë”. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)