LAJMI I FUNDIT:

“Shtine trurin në funksion”, Santiana përplaset ashpër me Kaderin

“Shtine trurin në funksion”, Santiana përplaset ashpër me Kaderin

Hyrja e re në Big Brother VIP Kosova 2, Kader Kicaj është bërë pjesë e debateve që në ditët e para.

Një përplasje të ashpër Kaderi e pati së fundmi me banoren nga Gjakova, Santiana.

Gjatë debatit, Santiana iu përgjigj duke i thënë se ajo nuk mund ta përziej atë, pasi nuk e di se çfarë shoqërie ka me Adrin, Ilirianën dhe Bucin.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

“Ne ngacmohemi krejt kohën, mos më përziej mua, ti nuk e din çfarë shoqëri kam me të tjerët, mua mos më përmend më, unë për ty jam Santiana, mësoje këtë emër mirë se do të nevojitet, shtine në funksion trunin”, i tha Santiana mes tjerash në debat.

Në anën tjetër, nuk mungoi kundërpërgjigjja e Kaderit, e cila tha se ajo flet për atë që e sheh dhe ka të drejtë të komentoj.

“Përderisa të gjithë bëjnë komente, bëjë edhe unë, nuk mundësh me ma ndalë gojën, zemra jem. Unë mundem me fol çkado që ma do zemra, e flas atë që e shoh”, u shpreh Kaderja.

Theksojmë që hyrja e Kader ndikoi edhe në krisjen e shoqërisë mes Santianës dhe Bucit, por dyshja u sqaruan me njëri-tjetrin. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Magazina
Ilnisa i ulet afër, Sara e ofendon: Nga vjen kjo erë e keqe, si era çorape, mbylleni banjon

Ilnisa i ulet afër, Sara e ofendon: Nga vjen kjo erë e keqe, si era çorape, mbylleni banjon

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Magazina
Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Magazina
Kalo në kategori