0Shares

Secila vajzë duhet t’i krehë flokët çdo ditë për tu dukur më bukur.

Duke marrë parasysh atë se sa shpesh e përdorni krehrin tuaj, nuk është befasi se herë pas here ai bllokohet dhe akumulon shumë fije floku.

Pastrimi i tij shpeshherë është gjë e mërzitshme dhe aspak nuk sjell kënaqësi.

Megjithatë, një vloggere gjeniale ka zbuluar një mënyrë tepër të lehtë për ta bërë tërë këtë proces më të lehtë.

Për këtë ju duhet vetëm një letë e tharë dhe asgjë tjetër!

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme:

– Prevent hair brush build up – Get rid of static hair I tried this dryer sheet hack for a couple of weeks and the results were great 👍🏼 try it out and let me know what you think 💗

A post shared by Iram (@iramzey) on Aug 21, 2016 at 10:58am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)