LAJMI I FUNDIT:

Shoferi rumun nuk arrin të ndal shpejtësinë e madhe tek rrethrrotullimi, fluturon me veturë (Video)

Shoferi rumun nuk arrin të ndal shpejtësinë e madhe tek rrethrrotullimi, fluturon me veturë (Video)

Një shofer që ishte nën ndikim të alkoolit është filmuar duke lëvizur me shpejtësi të madhe me veturë, dhe nuk arrin të ndalet tek rrethrrotullimi dhe përfundon duke fluturuar mbi të.

Reklama

Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur 37-vjeçari humb kontrollin mbi timonin dhe përplaset në trotuar, ku nga goditja e madhe fluturon për disa metra, transmeton Telegrafi.

Një re pluhuri ngritet në ajër si pasojë e aksidentit të shkaktuar në Bragadiru të Rumanisë. Vetura e cila po lëvizte me shpejtësi të madhe nuk ndalet para rrethrrotullimit, dhe përfundon duke fluturuar.

Për fat të mirë as shoferi e pasagjeri që ishte brenda veturës nuk kanë pësuar lëndime serioze, falë rripit të sigurisë që e kishin vënë me kohë.

Ndërkaq me të mbërritur në vendin e ngjarjes, policia ka konstatuar se shoferi i veturës që është nga Bukureshti, ishte nën ndikim të alkoolit.

Atij menjëherë i është marrë patentë shoferi dhe rrezikohet të qëndroj prapa grilave nga 1 deri në 5 vjet. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Jep dorëheqje kryetari i parlamentit kanadez pasi lavdëroi publikisht nazistët para syve të Zelenskyt

Jep dorëheqje kryetari i parlamentit kanadez pasi lavdëroi publikisht nazistët para syve të Zelenskyt

Evropa
Për herë të parë në histori të SHBA-së, një president i bashkohet protestës së punëtorëve

Për herë të parë në histori të SHBA-së, një president i bashkohet protestës së punëtorëve

Amerika
Zjarr në një objekt ku po zhvillohej një dasmë në Irak, 113 të vdekur dhe mbi 150 tjerë të lënduar

Zjarr në një objekt ku po zhvillohej një dasmë në Irak, 113 të vdekur dhe mbi 150 tjerë të lënduar

Azia
Oficerët rusë në Krime e tradhtuan Putinin, i mundësuan ukrainasve sulmin masiv në flotën e Detit të Zi

Oficerët rusë në Krime e tradhtuan Putinin, i mundësuan ukrainasve sulmin masiv në flotën e Detit të Zi

Evropa
Gjykata e New Yorkut: Donald Trump kreu mashtrime gjersa ndërtoi perandorinë e pasurive të paluajtshme

Gjykata e New Yorkut: Donald Trump kreu mashtrime gjersa ndërtoi perandorinë e pasurive të paluajtshme

Amerika
Vitin e kaluar thoshte se për disa javë do të pushtojnë Ukrainën, tani ministri rus i Mbrojtjes pretendon se lufta do të zgjasë deri më 2025

Vitin e kaluar thoshte se për disa javë do të pushtojnë Ukrainën, tani ministri rus i Mbrojtjes pretendon se lufta do të zgjasë deri më 2025

Evropa
Kalo në kategori