Supermodelja, Irina Shayk dhe aktori i Hollivudit, Bradley Cooper kohët e fundit vendosi se mund të jetojnë më së bashku, edhe pse deri kohët e fundit u duk se ndarja do të jetë “e dhimbshme”, tani duket se do të testojnë recetën e çiftit të famshëm Angelina Jolie dhe Brad Pitt.

Gjegjësisht, mediat ndërkombëtare raportojnë se pikë e diskutueshme mund të jetë kujdestaria e përbashkët e vajzës dyvjeçare.

Çifti vendosi të jenë kujdestarë të përbashkëta të vajzës së tyre, Dee Lee Sene Schaik. Megjithatë, duket se kjo tani mund të jetë një problem serioz.

Ndërsa Bradley dëshiron që Lea të jeton me të në Los Angeles, Irina dëshiron që me vajzën të jetojë në New York, raporton Mirror.

Kur shtojmë se të dytë udhëtojnë shumë për shkak të natyrës së aktiviteteve është e qartë se një marrëveshje e vështirë për të arritur.

Në fillim nuk kishte asnjë problem, sepse Bradley vendosi t’i kushtojë më pak kohë vajzës pasi shpenzonte më shumë kohë për filmimin e “A Star Is Born” me Lady Gaga, e cila etiketohet si “fajtori kryesor” për shkurorëzim e çiftit të famshëm. /Telegrafi/