Shkumbin Ismaili ka edhe një arsye më tepër për të festuar gjatë ditës së sotme.

Këngëtari i njohur shqiptar ka mirëpritur në gjirin familjar edhe një djalë.

Përmes llogarisë personale në Instagram, artisti ka bërë të ditur se është bërë baba për herë të dytë.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, ai ka njoftuar ndjekësit se është bërë baba për herë të dytë.

“Një tjetër dhuratë nga Zoti! Mirë se erdhe Brend!”, ka shkruar ai.

Ai dhe bashkëshortja e tij u bënë prindër për herë të parë para tre vjetësh me një djalë.

Tani ata do gëzojnë praninë e dy fëmijëve në shtëpinë e tyre. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Një tjetër dhuratë nga Zoti! Mirë se erdhe Brend !

A post shared by Shkumbin Ismaili (@shkumbiniofficial) on Oct 22, 2018 at 7:50am PDT