LAJMI I FUNDIT:

“Shiu i Prishtinës” në Javën e Modës në Paris – Rita Ora shkëlqen në të kaltër në ditën me shi të kryeqytetit francez

“Shiu i Prishtinës” në Javën e Modës në Paris – Rita Ora shkëlqen në të kaltër në ditën me shi të kryeqytetit francez

Rita Ora bëri një shfaqje të mrekullueshme teksa mbërriti në shfaqjen e markës “Fendi” gjatë Javës së Modës në Paris të enjten.

Reklama

Këngëtarja 32 vjeçe, tregoi stilin e saj të patëmetë e veshur me një fustan blu që binte në sy, me zinxhir, me një jakë dhe një detaj të prerë, shkruan DailyMail.

Ajo e ngriti lartësinë e saj me një palë çizme të çuditshme me platformë akua, ndërsa për aksesorë kishte zgjedhur një palë vathë argjendi.

Rita kishte aplikuar një makijazh të bronztë që theksonte tiparet e saj natyrale, ndërsa kishte zgjedhur një buzëkuq të kaltër për të kompletuar pamjen.

Rita Ora duket e mrekullueshme si nuse
Lexo po ashtu Rita Ora duket e mrekullueshme si nuse

Interpretuesja e hitit “Poison” i kishte lënë flokët e saj të ata në valë të lirshme nëpër supet e saj, ndërsa pozonte për disa fotografi.

Më herët gjatë ditës, Rita doli e veshur me një xhaketë lëkure të zezë, pantallona të shkurtra dhe çizme të mëdha.

Rita Ora publikon 'trailerin' e klipit të ri, shfaqet si nuse dhe me një sërë figurash publike në krah
Lexo po ashtu Rita Ora publikon 'trailerin' e klipit të ri, shfaqet si nuse dhe me një sërë figurash publike në krah

Ajo e fshehu fytyrën e saj pas një palë syze dielli të mëdha teksa po dilte nga hoteli “Lutetia” në Paris.

Kjo paraqitje e saj vjen një ditë para se Ora të publikojë këngën e saj më të re “Yoyu Only Love Me”.

Kënga në fjalë është një dedikim dashurie për bashkëshortin e saj, Taika Waititi, në klipin e së cilës shqiptarja do të shfaqet e veshur si nuse.

Kjo këngë do t’i paraprijë albumit të tretë në karrierën e Ritës, i cili do të publikohet gjithashtu këtë vit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Alban Skënderaj e befason me një makinë luksoze Miriamin në ditëlindjen e 38-të

Alban Skënderaj e befason me një makinë luksoze Miriamin në ditëlindjen e 38-të

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Pas Afronës, Blero nis pushimet në Itali me të dashurën e re

Pas Afronës, Blero nis pushimet në Itali me të dashurën e re

Magazina
Kalo në kategori