0Shares

Festivali i vjeljes së rrushit dita ditës po rritet dhe po merr përmasa ndërkombëtare.

Mbrëmë ka performuar para një publiku të madh edhe ish-vokalisti i Deep Purple, Joe Lynn Turner.

Turner dha një performancë të shkëlqyer para publikut në Rahovec.

“Hardh Fest” shkruan në faqen e vet në Facebook se, “kjo është performanca e tij e parë në Ballkan”.

Rëzai i serialit turk "Cesur ve Guzel" në "Hardh Fest" (Foto) Rëzai i serialit turk "Cesur ve Guzel" në "Hardh Fest" (Foto)

Ndryshe, ky është edicioni i 16-të i festivalit Hardh Festit ndërsa i pranishëm ishte edhe Yigit Ozsener, aktori turk i njohur për rolin e Rizait në serialin “Cesur ve Guzel”. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)