“Ju jeni çfarë hani! Prandaj, është shumë e rendësishme se si ushqeheni dhe çfarë enë përdorni për përgatitjen e ushqimeve të përditshme.”

Delimano si brend lider në pajisjet e kuzhinës ndër vite e ka dëshmuar se di të dhuroj më të mirën në mënyrën e të ushqyerit shëndetshëm dhe në lehtësimin e përgatitjes së ushqimeve.

Enët dhe aksesorët Delimano, përveç që ofrojnë ushqime të shëndetshme, kombinojnë edhe vetitë më të mira të enëve në treg: qëndrueshmërinë, jo-ngjitjen, janë unike, të bukura në pamje, mirëmbahen lehtë, si dhe çdo lloj ushqimi mund ta përgatisni me vetëm një pikë vaj.

Delimano kësaj radhe vjen me ZBRITJET deri në -60%TË GJITHA produktet Delimano. Ju keni mundësinë të përzgjedhni nga gama e gjerë e produkteve Delimano me të cilat çdo punë në kuzhinë bëhet argëtim.

Reklama
Reklama

Klikoni KËTU dhe shihni të gjitha produktet me zbritje ose kontaktoni në numrin pa pagesë 0800 100 90.

Delimano nuk e lë më kaq. Bashkë më zbritjet deri në -60%  në të gjitha kategoritë, shpalos edhe ofertën më të mirë deri tani, 1+1 FALAS! Përzgjedh nga kombinimet e pafundme të enëve më të reja COPPERLUX dhe kompleto kuzhinën tënde.

Merr një enë Delimano dhe përfito një tjetër nga kombinimet e përzgjedhura, krejtësisht FALAS.

Disa nga ofertat kryesore të kampanjës “Shtoni kuzhinës argëtim” janë:

– Set enësh 8-pjesësh Master Set, 50€ më lirë

– Tigan për palapeta vetëm 9.95€

– NutriBullet Red, vetëm 59.90€

Reklama

– Grirëse manuale vetëm 5.95€

…bashkë me të GJITHA produktet tjera me zbritje deri në -60%.

Me Delimano gatuani, festoni, çdo ditë! Kliko KËTU për t’i shikuar ofertat! Thirr falas në numrin pa pagesë 0800 100 90.

Reklama

(artikull i sponsorizuar)