Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, duket se i ka ndarë rrugët keq me një tjetër bashkëpunëtor të sajin.

Bëhet fjalë për artistin Ron Zaiti, i cili ka qenë në labelin e Dafinës që nga debutimi në muzikë.

Burime të sigurta të Prives bëjnë të ditur se artistët janë prishur ndërmjet vete, madje keq me sherr.

Foto: Screenshot/YouTube

Ndarja e rrugëve ka qenë e hidhur deri në pikën sa disa nga projektet janë zhdukur nga YouTube.

Dafina Zeqiri publikon bashkëpunimin me Ron Zaitin “Boma ni tel” Dafina Zeqiri publikon bashkëpunimin me Ron Zaitin “Boma ni tel”

Të njëjtit bëhet e ditur se tashmë nuk ndiqen me njëri-tjetrin as në rrjete sociale, gjegjësisht Instagram.

Foto: Screenshot/YouTube

Ata disa muaj më parë sollën këngën “Boma ni tel” që u prit mjaft mirë nga publiku dhe mori miliona klikime në YouTube.

Reklama

Në lidhje me këtë, nuk është bërë akoma ndonjë reagim nga vet protagonistët. /Telegrafi/

Reklama