LAJMI I FUNDIT:

Sërish Prishtina me ajër të ndotur

Sërish Prishtina me ajër të ndotur
Foto: Arkiv

Prishtina sërish sonte është përfshirë nga ajri i ndotur.

Reklama

Sipas matjeve të Ambasadës amerikane, në këto qaste Prishtina ka ajër të pashëndetshëm.

Për dallim nga dita e djeshme, ku ajri në Prishtinë ishte më i pastërti në Evropë, tani kuota e ndotjes së ajrit ka arritur në 199.

Masat e ndërmarra nga Komuna e Prishtinës për dy ditë, që të ndalet lëvizja e veturave në unazën e qendrës së Prishtinës dhe reshjet e shiut, kanë ndikuar që për disa ditë Prishtina të ketë ajër të pastër.

Në trend Lajme

Më shumë
Terroristët serbë derisa po iknin nga zona malore në Banjskë, e lanë mikun e tyre të plagosur – as që e kthyen kokën ta shohin si është

Terroristët serbë derisa po iknin nga zona malore në Banjskë, e lanë mikun e tyre të plagosur – as që e kthyen kokën ta shohin si është

Lajme
Reagon Kurti pas sulmit terrorist para Parlamentit turk: Shërim të shpejtë policëve të lënduar

Reagon Kurti pas sulmit terrorist para Parlamentit turk: Shërim të shpejtë policëve të lënduar

Lajme
Vuçiq flet sërish për sulmin terrorist në Banjskë, thotë se do të dalë “me dëshmi” të reja

Vuçiq flet sërish për sulmin terrorist në Banjskë, thotë se do të dalë “me dëshmi” të reja

Lajme
​Mirëpritet propozimi i Osmanit që për Asociacionin të diskutohet me ShBA-në

​Mirëpritet propozimi i Osmanit që për Asociacionin të diskutohet me ShBA-në

Lajme
Koloneli i pensionuar serb tregon se si për një minutë mund të vërtetohet se kujt i takon armatimi që u gjet në Banjskë

Koloneli i pensionuar serb tregon se si për një minutë mund të vërtetohet se kujt i takon armatimi që u gjet në Banjskë

Lajme
Vendosja dhe tërheqja e ushtrisë serbe në kufirin me Kosovën – si u dorëzua Vuçiqi pas presionit të madh

Vendosja dhe tërheqja e ushtrisë serbe në kufirin me Kosovën – si u dorëzua Vuçiqi pas presionit të madh

Lajme
Kalo në kategori