Saweetie po ndihmon miqtë dhe familjen e saj të paraqiten sa më mirë këtë dhjetor.

“Nuk mund të gaboni kurrë me një nga kompletet e grimit të Sephoras”, tha reperja për Page Six Style për dhuratën e saj të festave. “Ata kanë të gjitha llojet e kompleteve të paketuara bukur, të vogla dhe të plota”.

Reklama

Saweetie, shtoi se ajo do të hedhë një shishe të vogël me pije alkoolike në çorapet e të dashurve, së bashku me karamele, shkëlqyes buzësh dhe një karikues të mirë portativ.

Dhe për ata që vërtet kanë ngecur me ide se çfarë të japin këtë vit, ka gjithmonë qirinj; Saweetie tha më parë se ajo nuk mund të jetojë qirinjtë e Voluspas që përmirësojnë atmosferën.

Reklama
Reklama

“Ato janë të përdorshme gjatë gjithë vitit, kështu që është e preferuara ime për dhurata të lehta”, tha ajo.

Po çfarë është në listën e dëshirave të saj këtë dimër? Saweetie ka nevojë për një arratisje në mot të ngrohtë.

“Po vdes të shkoj në Seychelles”, tha ajo. “Pra, një pushim atje do të ishte dhurata më e mirë!”. /Telegrafi/