LAJMI I FUNDIT:

Sarah Berisha bën dedikim romantik për DJ PM, shkruan inicialet e tij në thonj

Sarah Berisha bën dedikim romantik për DJ PM, shkruan inicialet e tij në thonj

Blogerja e njohur, Sarah Berisha ka zgjedhur një mënyrë unike për të treguar dsshurinë që ka për partnerin e saj, DJ PM.

Reklama

Sarah ka bërë një dedikim romantik për DJ nga Kosova teksa ka shkruar inicialet e tij “PM” në thonj.

Përmes një postimi në InstaStory, Sarah ka treguar dedikimin të cilin e ka bërë në prag të festës së Shën Valentinit.

Foto: Arkiv

Ndërkohë, dyshja së fundmi shijuan pushimet dimërore në Brezovicë duke ndarë imazhe të ndryshme nga atje.

Sarah Berisha dhe DJ PM shijojnë pushimet dimërore në Brezovicë
Lexo po ashtu Sarah Berisha dhe DJ PM shijojnë pushimet dimërore në Brezovicë

Kujtojmë që Sarah dhe PM janë në një lidhje dashurie që kur u bën pjesë e edicionit të parë të Big Brother VIP Albania.

Foto: Sarah Berisha/Instagram

Dyshja krijuan romancën brenda shtëpisë së famshme dhe mbesin ndër çiftet më të pëlqyer dhe më të komentuara. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
I dyshuari për vrasjen e Tupac Shakur del në gjykatë

I dyshuari për vrasjen e Tupac Shakur del në gjykatë

Magazina
Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Kalo në kategori