LAJMI I FUNDIT:

Sarah Berisha dhe DJ PM shijojnë pushimet dimërore në Brezovicë

Sarah Berisha dhe DJ PM shijojnë pushimet dimërore në Brezovicë

Një prej çifteve më të përfolura të edicionit të kaluar të Big Brother VIP Albania ishin Sarah Berisha dhe DJ PM.

Reklama

Dyshja krijuanë romancën gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme dhe që atëherë janë pothuajse të pandashëm.

Së fundmi çifti simpatik po shijojnë pushimet dimërore së bashku dhe si destinacion kanë zgjedhur Brezovicën.

Ata kanë publikuar imazhe dhe video të ndryshme nga atje ku shihen në veshje skijimi dhe gjithashtu në momente të tjera së bashku.

Të gjitha lajmet nga Sarah Berisha
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Sarah Berisha

Ndërkohë, kujtojmë që Sarah dhe DJ PM ende nuk kanë dërguar marrëdhënien e tyre në një nivel tjetër, ndryshe nga çifti tjetër Eixhel Shkira dhe DJ Dagz.

View this post on Instagram

A post shared by Pajtim PM Krasniqi (@djpm_)

Einxhel dhe Dagz pak javë më parë u bënë prindër dhe pak para ardhjes në jetë të fëmijës u fejuan. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Kalo në kategori