0Shares

Armando Sadiku është kthyer te goli me Legian e Varshavës, duke shënuar në Kupë kundër Wisla Pulawy në fitoren 4-1.

Sulmuesi mori një top në zonë dhe me një kthese kaloi një mbrojtës duke qëlluar portën.

Ky ishte një mesazh për tifozët dhe mediat që ishin shumë kritike në kohën e fundit.

Sadiku, deri tani ka luajtur në të tri gara me Legian, ku ka shënuar në të tria.

Sulmuesi ka shënuar në kampionatin vendas, Ligën e Kampionëve dhe në Kupë.

Nëse shënon edhe në Ligën e Evropës, do të ishte diçka shumë e veçantë për të. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)