Zemërimi i Khloe Kardashian është i qartë pas ndarjes nga Tristan Thompson, i cili e tradhtoi me një mike të familjes së tij, Jordyn Woods.

34-vjeçarja ka postuar një videon në Instagram dhe duket sikur do të jetë sezoni më dramatik i emisionit “Keeping Up With The Kardashians”.

Klipi nis me Khloe që shfaqet në lot duke thënë në një rrëfim: “Më vjen të vjell që duhet të jetë në publik. Unë nuk jam vetëm një shfaqje televizive. Kjo është jeta ime”, transmeton KP.

View this post on Instagram

Season 16 ➳ swipe ➳ Airing this Sunday

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on Mar 27, 2019 at 9:01am PDT

Po ashtu, ajo shihet duke bërtitur në telefon gjatë një udhëtimi me automjet: “Familja ime u shkatërrua”, pasi bashkëshorti i saj, basketbollisti i NBA, u kap duke e tradhtuar para lindjes së vajzës së tyre, para afro një viti më parë.

Reklama
Të gjitha lajmet nga Khloe Kardashian Të gjitha lajmet nga Khloe Kardashian
Reklama

Thompson pas kësaj kishte vazhduar ta tradhtojë Khloe, gjë që çoi deri te ndarja përfundimtare.