LAJMI I FUNDIT:

Roza Lati merr vëmendjen me format trupore në fotografitë e fundit me bikini

Roza Lati merr vëmendjen me format trupore në fotografitë e fundit me bikini
Foto: Roza Lati/Instagram

Prezantuesja karizmatike dhe ish-banorja e “Big Brother VIP Albania 3”, Roza Lati, ka ndezur rrjetin social Instagram me një seri fotografish verore që të lënë pa frymë.

Lati ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj momente nga pushimet e saj përmes imazheve që e tregojnë në bikini të zeza, duke vënë në pah format e saj trupore impresive.

Në imazhet e publikuara, Roza shfaqet duke shijuar rrezet e diellit dhe detin kristal, ndërsa pozon me një bindje dhe elegancë që kanë bërë që këto foto të bëhen shumë të pëlqyera në llogarinë e saj.


Foto: Roza Lati/Instagram

Prezantuesja e njohur duket tërheqëse, e sigurt, dhe plot sharm në çdo kornizë, duke u shfaqur jo vetëm si ikonë mode, por edhe si një model frymëzimi për vetëbesim.

Bikinit e zinj të zgjedhura nga Roza jepnin një kontrast të bukur me ngjyrën e saj të bronzimit, duke krijuar një efekt vizual dhe estetik që mbetet në mendje.

Foto: Roza Lati/Instagram

Roza Lati përndryshe këtë vit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave, pasi ajo u bë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP Albania. /Telegrafi/

Foto: Roza Lati/Instagram

Foto: Roza Lati/Instagram

Foto: Roza Lati/Instagram

Foto: Roza Lati/Instagram

Foto: Roza Lati/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Bëhen bashkë ish-banoret e Big Brother VIP Albania 3, mahnitin me paraqitjet në bikini

Bëhen bashkë ish-banoret e Big Brother VIP Albania 3, mahnitin me paraqitjet në bikini

Magazina
Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni, Ilnisa jep përgjigjjen interesante

Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni, Ilnisa jep përgjigjjen interesante

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Magazina
Aktorja Eva Longoria fiton 45 milionë euro nga Jeff Bezos, duhet t'i shpenzojë për dhjetë vjet

Aktorja Eva Longoria fiton 45 milionë euro nga Jeff Bezos, duhet t'i shpenzojë për dhjetë vjet

Magazina
Kalo në kategori