LAJMI I FUNDIT:

Roy Hodgson jep dorëheqje

Roy Hodgson jep dorëheqje

Roy Hodgson më nuk është trajner i kombëtares së Anglisë.

Reklama

Anglia pësoi 2:1 në 1/8-n e finales së evropianit të futbollit prej islandezëve dhe tani ka dhënë dorëheqje.

Kujtojmë se 68-vjeçar ishte trajneri me pagën më të lartë në këtë evropian.

Së bashku me trajnerin kanë dhënë dorëheqje edhe dy asistentët, Gary Neville dhe Ray Lewington. /Telegrafi/