LAJMI I FUNDIT:
Roy Hodgson

Roy Hodgson

32 Artikuj

“Prekja e parë më e mirë se e Lukakut” – Roy Hodgson tentoi të ndal topin, përpjekja e tij bëhet virale

“Prekja e parë më e mirë se e Lukakut” – Roy Hodgson tentoi të ndal topin, përpjekja e tij bëhet virale

Premier League
Zyrtare: Watford konfirmon emërimin e Hodgson si trajner

Zyrtare: Watford konfirmon emërimin e Hodgson si trajner

Premier League
Tifozët e Liverpoolit ende mendojnë se Gerrard e humbi penalltinë me qëllim, vetëm që të shkarkohej Hodgson

Tifozët e Liverpoolit ende mendojnë se Gerrard e humbi penalltinë me qëllim, vetëm që të shkarkohej Hodgson

Premier League
Zyrtare: Patrick Vieira, trajner i ri i Crystal Palaces

Zyrtare: Patrick Vieira, trajner i ri i Crystal Palaces

Premier League
Formacionet bazë: Arsenali luan si mysafir i Crystal Palace

Formacionet bazë: Arsenali luan si mysafir i Crystal Palace

Premier League
Klopp zbulon dy trajnerët që ka mësuar shumë prej tyre sa ishte futbollist

Klopp zbulon dy trajnerët që ka mësuar shumë prej tyre sa ishte futbollist

Premier League
Formacionet zyrtare: Leicesteri në kërkim të pikëve ndaj Crystal Palace

Formacionet zyrtare: Leicesteri në kërkim të pikëve ndaj Crystal Palace

Premier League
Formacionet startuese: Unitedi kërkon pikë ndaj Crystal Palace

Formacionet startuese: Unitedi kërkon pikë ndaj Crystal Palace

Premier League
Në ditëlindjen e tij, Roberto Carlos kujton: Capello më shpëtoi, pasi Roy Hodgson më shkatërroi te Interi

Në ditëlindjen e tij, Roberto Carlos kujton: Capello më shpëtoi, pasi Roy Hodgson më shkatërroi te Interi

Ndërkombëtare
Formacionet startuese: Arsenali në kërkim të triumfit ndaj Crystal Palace

Formacionet startuese: Arsenali në kërkim të triumfit ndaj Crystal Palace

Premier League
Hodgson mohon të ketë kërkuar Zaha largimin drejt Arsenalit

Hodgson mohon të ketë kërkuar Zaha largimin drejt Arsenalit

Premier League
Pep Guardiola: Nuk do të jem trajner deri në të 70-tat

Pep Guardiola: Nuk do të jem trajner deri në të 70-tat

Premier League
Roy Hodgson i bën favor të madh Liverpoolit, triumfon ndaj Cityt në Etihad

Roy Hodgson i bën favor të madh Liverpoolit, triumfon ndaj Cityt në Etihad

Premier League
Formacionet startuese: Unitedi në kërkim të fitores ndaj Crystal Palace

Formacionet startuese: Unitedi në kërkim të fitores ndaj Crystal Palace

Premier League
Carlos tregon se largimi nga Interi ishte për shkak të Hodgsonit

Carlos tregon se largimi nga Interi ishte për shkak të Hodgsonit

Serie A
Hodgson pason Ranierin te Leicesteri?

Hodgson pason Ranierin te Leicesteri?

Premier League
Pas shkarkimit të Rainerit, pesë trajnerët e mundshëm të Leicesterit

Pas shkarkimit të Rainerit, pesë trajnerët e mundshëm të Leicesterit

Premier League
Southgate nënshkruan kontratë katërvjeçare me Anglinë

Southgate nënshkruan kontratë katërvjeçare me Anglinë

Përfaqësueset
Ish-trajneri i Unitedit kthehet në Ligën Premier

Ish-trajneri i Unitedit kthehet në Ligën Premier

Premier League
Këta ishin fituesit dhe humbësit e Kampionatit Evropian

Këta ishin fituesit dhe humbësit e Kampionatit Evropian

Rishikime
Hodgson ka folur për herë të parë pas dorëheqjes

Hodgson ka folur për herë të parë pas dorëheqjes

Përfaqësueset
Kush do të jetë trajneri i ardhshëm i Anglisë?

Kush do të jetë trajneri i ardhshëm i Anglisë?

Përfaqësueset
Ja çfarë dallimi të madh në rrogë kishte Hodgson dhe trajneri i Islandës (Foto)

Ja çfarë dallimi të madh në rrogë kishte Hodgson dhe trajneri i Islandës (Foto)

Përfaqësueset
Roy Hodgson jep dorëheqje

Roy Hodgson jep dorëheqje

Përfaqësueset