LAJMI I FUNDIT:

Ronela Hajati paralajmëron një tjetër këngë të re

Ronela Hajati paralajmëron një tjetër këngë të re
Foto: Screenshot/Instagram
Reklama

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, ka paralajmëruar një tjetër projekt të ri muzikor.

Në një postim të ri në Instagram, ajo shfaqet duke interpretuar një pjesë të kësaj kënge.


Artistja bën të ditur se po vjen me një bashkëpunim, por nuk ka zbuluar akoma emrin e këngëtarit/es.

“Kjo verë goditi vonë, por ka goditur fort? Në bashkëpunim me? Së shpejti, kaj kaj”, ka shkruar ajo.

Ronela Hajati dhe Fifi thonë "Hajde shpirti" në këngën e re
Lexo po ashtu Ronela Hajati dhe Fifi thonë "Hajde shpirti" në këngën e re

Kjo vjen tetë ditë pas duetit të saj me Filloreta Raçin – Fifin të titulluar, “Hajde shpirti”.

Kënga e tyre u prit mirë dhe mblodhi afro dy milionë shikime për vetëm një kohë të shkurtër.

Fifi po vazhdon të jetë mjaft e angazhuar edhe me koncerte e mbrëmje muzikore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Magazina
Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Magazina
Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Magazina
Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Magazina
Kalo në kategori