LAJMI I FUNDIT:

Ronaldo Sharka ironizon pas daljes së Albi Nakos nga Big Brother: Nuk e di a të kanë treguar se janë bërë protesta për ty

Ronaldo Sharka ironizon pas daljes së Albi Nakos nga Big Brother: Nuk e di a të kanë treguar se janë bërë protesta për ty

Albi Nako ishte banori që u eliminua mbrëmë (e shtunë) nga Big Brother VIP Albania 3.

Në një televotim tjetër po ashtu në atë natë u largua edhe këngëtarja nga Kosova, Arta Kabashi.


Të njëjtit kanë qenë të ftuar së fundmi në ‘Fan Club’, ku kanë diskutuar për lojën e tyre brenda.

Foto: Screenshot/YouTube

Balerini i njohur tha se nuk e priste eliminimin e tij, për këtë bëri që edhe të ironizonte Ronaldo Sharka.

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën
Lexo po ashtu Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

“Nuk e di nëse të kanë treguar të afërmit që eliminimi yt ishte i bëftë dhe për ty janë bërë protesta në Tiranë madje ka pasur edhe ndjekës që të kanë bërë tatuazh. Protesta për shkak të lojës tënde”, iu drejtua Ronaldo.

“Më pëlqen sarkazma jote”, iu kundërpërgjigj menjëherë Nako.

Veç tyre, tre konkurrentë të tjerë janë futur në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Vendosi të linte shtëpinë: Flet nga studio Jetmiri i revoltuar, përfshihet në debate me opinionistët

Vendosi të linte shtëpinë: Flet nga studio Jetmiri i revoltuar, përfshihet në debate me opinionistët

Magazina
Deklaron mbi 58 mijë euro 'cash', zbulohet shuma me të cilën u pagua Anita Haradinaj si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

Deklaron mbi 58 mijë euro 'cash', zbulohet shuma me të cilën u pagua Anita Haradinaj si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Pas shumë përplasjeve, Jetmiri largohet vetë nga shtëpia e Big Brother VIP Albania

Pas shumë përplasjeve, Jetmiri largohet vetë nga shtëpia e Big Brother VIP Albania

Magazina
Sa është e pasur Adriana Matoshi? Aktorja dhe deputetja e njohur deklaron pasurinë e saj

Sa është e pasur Adriana Matoshi? Aktorja dhe deputetja e njohur deklaron pasurinë e saj

Magazina
Zbulohet data e finales së Big Brother VIP Albania

Zbulohet data e finales së Big Brother VIP Albania

Magazina
“Pak javë kanë mbetur deri sa të të takojmë” – Kiara Tito ndan fotografi të ëmbla të shtatzënisë

“Pak javë kanë mbetur deri sa të të takojmë” – Kiara Tito ndan fotografi të ëmbla të shtatzënisë

Magazina
Kalo në kategori