LAJMI I FUNDIT:

Roma – Pescara, dy gola të shpejtë (Video)

Roma – Pescara, dy gola të shpejtë (Video)

Festivali i golave në ndeshjen Roma – Pescara ka vazhduar dhe rezultati aktual është 3-2.

Reklama

Pas golit të Ledian Memushaj shënoi edhe Diego Perotti në minutën e 71-të nga pika e bardhë.

cytgn0gxaaulmtp

Por, nuk vonoi kundërpërgjigjja nga mysafirët të cilët pas tre minutash shënuan me anë të Gianluca Caprarit.

cytg66owiaafi_oVlen të theksohet se Perotti asistoi te dy golat e parë të Romës të shënuar nga Edin Dzeko. /Telegrafi/