LAJMI I FUNDIT:

Roma 1-1 Atalanta, notat e lojtarëve (Foto)

Roma 1-1 Atalanta, notat e lojtarëve (Foto)

Roma barazoi ndaj Atalantas në Serie A me rezultat 1-1.

Reklama

Golat në këtë takim u shënuan nga Jasmin Kurtic në minutën e 22-të, ndërsa Edin Dzekoi barazoi rezultatin në minutën e 50-të.

Më i miri në këtë takim ishte mbrojtësi i vendasve Federico Fazio, por paraqitje të mirë bën Diego Perotti dhe Andrea Conti.

Notat e lojtarëve të Romës:


Notat e lojtarëve të Atalantas:

/Telegrafi/