LAJMI I FUNDIT:

Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Raporti i ish-çiftit Robert Berisha dhe Nora Istrefi vazhdon të komentohet edhe kur kanë kaluar vite nga ndarja e tyre.

Reklama

Dyshja ndonëse ishin të martuar për vite me radhë edhe pas ndarjes kanë ruajtur marrëdhënie shoqërore me njëri-tjetrin.

Këtë së fundmi e ka konfirmuar edhe një herë Roberti teksa ishte i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”.

Foto: Norik Uka

“Po e kam shoqe dhe gjithmonë do e kem shoqe”, pranoi Roberti kur u pyet për raportin e tij me ish-gruan.

Të gjitha lajmet nga Robert Berisha
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Robert Berisha

Tutje, gjatë intervistës Roberti zbuloi se është i dashuruar dhe se nga aty inspirohet për muzikën që sjellë.

Ndryshe, kujtojmë që nga historia e dashurisë së Robertit me Norën erdhi në jetë vajza e tyre e vetme, Renee. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Arnold Schwarzenegger i vjen keq që e tradhtoi ish-bashkëshorten me shërbëtoren: Ishte një marrëzi

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Melinda Ademi duket  mahnitëse teksa shfaqet me të zeza në New York

Melinda Ademi duket mahnitëse teksa shfaqet me të zeza në New York

Magazina
Kim Kardashian uron përzemërsisht ditëlindjen e mikut dhe grimerit të saj Marios

Kim Kardashian uron përzemërsisht ditëlindjen e mikut dhe grimerit të saj Marios

Magazina
Kalo në kategori