Robert Berisha dhe Nora Istrefi më nuk janë çift bashkëshortor.

Së paku kështu ka konfirmuar vetë këngëtari përmes rrjeteve sociale duke i dhënë fund hamendësimeve.

Ai përmes llogarisë personale në Instagram ka zyrtarizuar ndarjen nga këngëtarja, me të cilën ka edhe një vajzë të pagëzuar me emrin Renee.

Në postimin e bërë ndër të tjerash Berisha e ka falënderuar deri më sot bashkëshorten për të mirat që ja ka dhuruar gjatë gjithë këtyre viteve.

“Portale te nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuae që keni me marr vesh prej meje e skeni nevojë me u lodhë e me klikuar në çdo titull që e bëjnë portalet.
Është punë e tyre dhe mjeshtri e gazetarëve që din me nxjerrë asi tituj. Unë edhe Nora nuk jemi më bashkë, por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë.. dhe shokë të mirë deri në vdekje… Nëse nuk ka më dashuri mes nje çiftit, nuk dmth me bë armik e me ja kthyr shpinën. Bëhuni pozitiv e qeshni sa më shumë edhe respektojeni edhe qatë që sju don të mirën se sen sbohet. Përmes këtij postimit Nora Istrefin e falënderoj shumë që ma ka sjell në jetë nje fëmijë si Renee…edhe shum kujtime të bukra prej 2006..Noriq -Tkom borxh tan jetën. Të uroj të gjitha të mirat”, ka shkruar Roberti.

Ndryshe, Berisha nuk ka treguar arsyet e ndarjes me Norën duke i lënë hapësira për spekulime mes fansave të dy këngëtarëve. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Portale te nderuara dhe ju fansa! Ju kom premtu qe keni me mar vesh prej meje e skeni nevoj mu lodhë e me kliku ne qdo titull qe e bojn portalet.. Osht punë e tyne dhe mjeshtri e gazetarve qe din me nxer asi tituj..Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë..😍 dhe shokë të mire deri ne vdekje..nese nuk ka mo dashni mes nje qiftit,nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën..bonuni pozitiv e keshni sa ma shum edhe respektojeni edhe qato qe sju don te miren se sen sbohet 😎 permes kti postimit @noraistrefi e falenderoj shum qe ma ka pru ne jetê nje fëmi si Renee…edhe shum kujtime te bukra prej 2006..Noriq -Tkom borxh tan jetën 😘 I wish you all the best

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on Aug 25, 2019 at 11:38am PDT