Janë bërë gati një vit që kur artistët Nora Istrefi dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre të gjatë.

Por pas ndarjes, këngëtari i njohur u përfol se është në një lidhje me modelen Xhesika Kadiu, gjersa në një intervistë të fundit ai e kundërshtoi këtë gjë, duke thënë se nuk ka asgjë mes tyre përveçse marrëdhënie pune.

I njëjti së fundmi në një intervistë të dhënë për ‘Prive’ ka folur për jetën private, duke treguar se është beqar dhe se ndihet mirë kështu.

View this post on Instagram

#ulqini ❤️

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on Jun 14, 2020 at 4:00am PDT

“Jemi duke jetuar në një vend të vogël dhe sado me qenë Kosova e madhe për ne artistët është e vogël se nuk nga të ikësh. Roberti është i shoqërueshëm, dhe mund të ketë shoqëri me femra”.

Të gjitha lajmet nga Robert Berisha Të gjitha lajmet nga Robert Berisha

“Mund të dalin dhe llafe, por Roberti është single. Edhe nuk mund të them sa kohë do të qëndrojë kështu, por jam aq rehat dhe aq mirë. Raportet me Norën i kemi shumë të mira dhe gjithë ditën e kaloj me vajzën, Renee”, ka thënë mes tjerash ai.

View this post on Instagram

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on May 16, 2020 at 1:07am PDT

Roberti tashmë është fokusuar më shumë në karrierën e tij, ndërsa po punon në projekte të reja muzikore.

Ai këto ditë ka filluar edhe me koncerte pasi u lehtësuan masat ndaj COVID-19. /Telegrafi/

View this post on Instagram

@babclubpremium @baboodarabuka @mentorsylejmanii @gramozzk 1 korrik

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on Jun 25, 2020 at 12:44pm PDT