LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora publikon fotografi nga paraqitja e fundit në “The Masked Singer”, shkëlqen me elegancën dhe pamjen magjepsëse

Rita Ora publikon fotografi nga paraqitja e fundit në “The Masked Singer”, shkëlqen me elegancën dhe pamjen magjepsëse
Foto: Rita Ora/Instagram

Këngëtarja shqiptare e shquar në arenën ndërkombëtare, Rita Ora, së fundmi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa imazhe nga prapaskenat e emisionit të njohur televiziv “The Masked Singer US”.

Rita, e cila është anëtare e jurisë së këtij spektakli të famshëm, dukej mahnitëse e veshur me një fustan të mrekullueshëm në ngjyrë ari.


Fotografitë e postuara nga ylli përcjellin një ndjenjë të veçantë elegance dhe shkëlqimi, ku shihet Rita me flokët e mbledhura lart në një stil të rafinuar dhe me aksesorë të zgjedhur me kujdes që i shtonin edhe më shumë shkëlqim pamjes së saj.

Foto: Rita Ora/Instagram

“Po i afrohemi finales! Cilat janë parashikimet tuaja për episodin e mbrëmjes së sotme të ‘The Masked Singer US’?”, iu drejtua Rita fansave të saj, duke i fshirë në mendime dhe supozime për atë që do të ndodhë në episodin e ardhshëm të spektaklit.

“The Masked Singer US” është një program argëtues ku personazhe të njohur performojnë të maskuar dhe duhet të identifikohen nga juria dhe publiku bazuar në zërat dhe përfytyrimet e tyre.

Foto: Rita Ora/Instagram

Çdo javë, pjesëmarrësit u zbulojnë fytyrat pasi që janë eliminuar nga gara, duke shtuar intriga dhe misterin ndaj identitetit të tyre të vërtetë.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ndjekësit e Ritës në Instagram mbetën të shumtë në komente dhe pëlqime, shprehin adhurimin dhe mbështetjen e tyre për yllin, dhe shumë tashmë kanë nisur të formulojnë teoritë e tyre se kush do të dalë triumfues në këtë edicion të “The Masked Singer US”. /Telegrafi/

Foto: Rita Ora/Instagram

Foto: Rita Ora/Instagram

Foto: Rita Ora/Instagram

Foto: Rita Ora/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Njihet për veshjet luksoze - Françeska Murati me dukjen më të shtrenjtë në finalen e Big Brother

Njihet për veshjet luksoze - Françeska Murati me dukjen më të shtrenjtë në finalen e Big Brother

Magazina
Egla Ceno reagon për herë të parë pas fitores në Big Brother: Jam ende pa fjalë

Egla Ceno reagon për herë të parë pas fitores në Big Brother: Jam ende pa fjalë

Magazina
Deklarata e fortë e Roza Latit: Nëse do e fitojë Egla do hidhem nga ballkoni

Deklarata e fortë e Roza Latit: Nëse do e fitojë Egla do hidhem nga ballkoni

Magazina
Kalo në kategori