LAJMI I FUNDIT:

Rihanna shfaqet në formë të mirë dhe joshëse në veshje sportive para performancës në “Super Bowl”

Rihanna shfaqet në formë të mirë dhe joshëse në veshje sportive para performancës në “Super Bowl”

Rihanna po përfiton nga performanca e saj e ardhshme dhe e shumëpritur në “Super Bowl LVII” për një edicion të kufizuar të “Savage X Fenty Collection”.

Llogaria zyrtare në Instagram për linjën intime të yllit të popit ndau dy foto të modeleve të saj të reja nga koleksioni i saj “Game Day” pak para performancës së saj në muajin e ardhshëm.

Nëna e re ka veshur një fanellë futbolli me dy ngjyra me një X të vendosur në qendër në postimin e ri.

Në postim, gjithmonë në modë ylli, e cila është në lidhje me reperin ASAP Rocky, shtoi doreza të zeza të tejdukshme dhe një kapelë kafe.

Flokët e gjata dhe të zeza i rridhnin nga poshtë veshjes së saj, duke i rënë deri në kofshët e saj me disa fije gërshetash në pjesën e përparme.

Reklama

Krijuesa e hitit “Umbrella” dukej plot stil e veshur me dy palë pantallona sportive të zeza dhe të gjera.

“Kemi dëgjuar se ka një lojë futbolli? Savage X Game Day”, shkruhej në mbishkrimin e postimit.

Rihanna – emri i plotë Robyn Rihanna Fenty – njoftoi lajmin për performancën e saj në shtator duke shpërndarë një foto duke mbajtur një top futbolli në dorë.

Postimi mori rreth 700,000 pëlqime në 20 minutat e para të postimit. NFL gjithashtu postoi lajmin me të njëjtin foto.

Në kohën e njoftimit, Jay-Z, Roc Nation i të cilit po ndihmon në koordinimin e shfaqjes, lëshoi ​​një deklaratë duke thënë: “Rihanna është një talent brezash, një grua me fillime modeste që ka tejkaluar pritshmëritë në çdo hap”.

Reklama

“Një person i lindur në ishullin e vogël të Barbados, i cili u bë një nga artistët më të shquar ndonjëherë. Ka arritur vetë në biznes dhe argëtim”, tha tutje reperi.

Oliver Schusser, nënkryetar i Apple Music dhe Beats i Apple, shtoi:, “Rihanna është një artiste e jashtëzakonshme regjistrimi që është e preferuara për shumë miliona klientë të Apple Music në mbarë botën”.

“Ne jemi të ngazëllyer për të bashkëpunuar me Rihanna, Roc Nation dhe NFL për t’u sjellë fansave të muzikës dhe sporteve një shfaqje të rëndësishme – çfarë artiste e jashtëzakonshëm për shfaqjen inauguruese të Apple Music Super Bowl Halftime Show”.

Lajmi se Rihanna do të performonte vjen pasi autorja e “Diamonds’ refuzoi mundësinë për të performuar në “Super Bowl në 2019”, duke përmendur mënyrën se si u trajtua Colin Kaepernick pas protestës ndaj brutalitetit të policisë duke u gjunjëzuar gjatë performancës së Himnit Kombëtar.

Reklama

Super Bowl LVII pritet të mbahet më 12 shkurt. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Mariza Ikonomi sqaron të vërtetën e fotove me Luizin që u rikthyen në vëmendje pas hyrjes së tij në Big Brother VIP Albania

Mariza Ikonomi sqaron të vërtetën e fotove me Luizin që u rikthyen në vëmendje pas hyrjes së tij në Big Brother VIP Albania

Magazina
Kërkoi ribashkim me të, Stresi zbulon se ka komunikuar me Keisin pas fitores në Big Brother VIP Kosova

Kërkoi ribashkim me të, Stresi zbulon se ka komunikuar me Keisin pas fitores në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Valmira Rrustemi
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Kalo në kategori