Rick Ross do të majë përgjithmonë në krah reperin Nipsey Hussle.

Teksa bota e hip hopit vazhdon të kujtojëreperin e njohur, bosi i Maybach Music po nderon atë me tatuazh të ri.

Në Instagram Story ishte Rozay ai që tregoi veprën e tij të re artistike prapa këmbës së tij.

Ross zbuloi se po planifikonte të xhironte videoklip me Nipsey dhe Teyana Taylor për bashkëpunimin e tyre në albmin e ri “Port of Miami 2: Born to Kill”.

View this post on Instagram

#LONGLIVENIP @nipseyhussle

A post shared by JR Smith (@teamswish) on Apr 3, 2019 at 4:39am PDT

Tashmë Rick Ross thotë se këngën që e bënë bashkë e dëgjon i frustruar.

Rozay dhe Nipsey bashkëpunua në disa këngë si “Mark my Words”, “A hunnit a Shoë” dhe “The Weather”, kurse ka zbuluar se ai ka dashur ta marrë Nipseyn në kompaninë e tij. /Telegrafi/

View this post on Instagram

💔💔💔💔💔 we miss you Nip

A post shared by Jimmy Neutch- Shumpert (@teyanataylor) on Apr 4, 2019 at 2:59pm PDT