LAJMI I FUNDIT:

Restoranti me ushqim special të frymëzuar nga filmat Harry Potter (Foto)

Restoranti me ushqim special të frymëzuar nga filmat Harry Potter (Foto)

Në Singapor është hapur një restorant i veçantë, që shërben ushqim të bazuar në filmat e Harry Potter.

Pos lokalit që e ka stilin sikur ambienti ku jeton protagonisti i historive me magjistarë, ushqimet dhe pijet kanë dukje dhe shije speciale, transmeton Telegrafi.


Prej koktejit që nxjerrë flakë, deri te gjella e zezë, janë disa nga specialitetet që mund të porositen në Platform 1094.

Në tavolinat e gjata nga druri dhe abazhurët e mëdhenj, mund të porositet edhe shumë gjella tjera që janë shumë të veçanta.

Po ashtu, mund të pozohet me kapela dhe shkopinj magjistarësh, për të postuar më pas në rrjetet sociale. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Mrekulli në botën e bilardos: Lojtari anglez arriti një rezultat historik

Mrekulli në botën e bilardos: Lojtari anglez arriti një rezultat historik

Interesante
Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Fun
Shikoni se çfarë bën kjo mace derisa pronarja e saj është në gjumë, videoja mblodhi 17 milionë shikime

Shikoni se çfarë bën kjo mace derisa pronarja e saj është në gjumë, videoja mblodhi 17 milionë shikime

Virale
Ajo nuk ekziston, por hyri në listën prestigjioze të Forbes të grave më të fuqishme në botë

Ajo nuk ekziston, por hyri në listën prestigjioze të Forbes të grave më të fuqishme në botë

Interesante
Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Fun
Nuk e dinte se ishte në transmetim direkt, prezantuesja e BBC ngrit para kamerës gishtin e mesëm

Nuk e dinte se ishte në transmetim direkt, prezantuesja e BBC ngrit para kamerës gishtin e mesëm

Fun
Kalo në kategori