LAJMI I FUNDIT:

Reshje të dendura të borës, pamje nga Gjilani, Mitrovica, Podujeva e Obiliqi

Reshje të dendura të borës, pamje nga Gjilani, Mitrovica, Podujeva e Obiliqi

Nga e hëna ka ndryshuar moti në Kosovë. Nga një dimër ku nuk pati të reshura bore, prilli nis me reshje të dendura.

Reklama

Të hënën dhe gjatë mbrëmjes, si dhe në orët e mëngjesit të së martës po vazhdojnë reshjet e borës në tërë territorin e Kosovës.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka paralajmëruar se kjo javë do të jetë me reshje bore dhe shiu, ndërkaq temperaturat do të jenë shënojnë rënie.

Më poshtë mund të shikoni pamjet nga MeteoKosova me reshjet e borës në disa qytete të Kosovës, në Gjilan, Mitrovicë, Podujevë, Obiliq, Shtërpcë.

Nëse keni pamje të bukura me reshjet e borës, na dërgoni në info@telegrafi.com ose në faqen tonë në Facebook.

Në trend Lajme

Më shumë
Arsenal armësh e pamje nga ushtrimet e grupit terrorist në pronën e Radoiçiqit - të gjitha dëshmitë e siguruara deri më tani nga shteti i Kosovës

Arsenal armësh e pamje nga ushtrimet e grupit terrorist në pronën e Radoiçiqit - të gjitha dëshmitë e siguruara deri më tani nga shteti i Kosovës

Lajme
Policia konfiskon armë në Prishtinë e Podujevë – arrestohen tre persona

Policia konfiskon armë në Prishtinë e Podujevë – arrestohen tre persona

Kronika e Zezë
“Video të reja nga Kosova tronditin Serbinë...”: Si i raportuan mediat rajonale pamjet e fundit të publikuara nga Policia e Kosovës

“Video të reja nga Kosova tronditin Serbinë...”: Si i raportuan mediat rajonale pamjet e fundit të publikuara nga Policia e Kosovës

Lajme
Hyri në Kosovë përmes rrugëve ilegale nga Serbia – ndalohet i dyshuari në Leposaviq

Hyri në Kosovë përmes rrugëve ilegale nga Serbia – ndalohet i dyshuari në Leposaviq

Kronika e Zezë
Kurti: Sulmi terrorist kishte qëllim aneksimin e veriut të Kosovës

Kurti: Sulmi terrorist kishte qëllim aneksimin e veriut të Kosovës

Lajme
Serbia “aktivizon” 48 baza ushtarake rreth kufirit me Kosovën, banorët e Karaçevës kërkojnë mbrojtje nga shteti

Serbia “aktivizon” 48 baza ushtarake rreth kufirit me Kosovën, banorët e Karaçevës kërkojnë mbrojtje nga shteti

Siguri
Kalo në kategori