LAJMI I FUNDIT:

Moti në Kosovë

2913 Artikuj

Vranët dhe me diell, në zonat malore borë

Vranët dhe me diell, në zonat malore borë

Kosovë
Moti sot me rrebeshe shiu e shkarkime rrufesh

Moti sot me rrebeshe shiu e shkarkime rrufesh

Kosovë
Ndryshim drastik i motit, reshje shiu në të gjithë vendin e shkarkime rrufesh

Ndryshim drastik i motit, reshje shiu në të gjithë vendin e shkarkime rrufesh

Kosovë
Ndryshon moti, nga pasditja ulje temperaturash e pluhur saharian

Ndryshon moti, nga pasditja ulje temperaturash e pluhur saharian

Kosovë
Paralajmërimet për rënie të temperaturave – Termokos vazhdon furnizimin me ngrohje

Paralajmërimet për rënie të temperaturave – Termokos vazhdon furnizimin me ngrohje

Energjetika
Temperatura të larta sot në Kosovë

Temperatura të larta sot në Kosovë

Kosovë
Mot me diell dhe vranësira

Mot me diell dhe vranësira

Kosovë
Parashikimi i motit për të premten  

Parashikimi i motit për të premten  

Kosovë
Mot me diell dhe erëra kohë pas kohe të fuqishme

Mot me diell dhe erëra kohë pas kohe të fuqishme

Kosovë
Mot i nxehtë në ditën e Fitër Bajramit, temperaturat deri në 28 gradë

Mot i nxehtë në ditën e Fitër Bajramit, temperaturat deri në 28 gradë

Kosovë
Mot i kthjellët dhe me temperatura të larta sot në Kosovë

Mot i kthjellët dhe me temperatura të larta sot në Kosovë

Kosovë
Ngrohtë dhe me diell, temperaturat arrijnë 26 gradë Celsius

Ngrohtë dhe me diell, temperaturat arrijnë 26 gradë Celsius

Kosovë
Mot me diell, temperaturat deri në 25 gradë Celsius

Mot me diell, temperaturat deri në 25 gradë Celsius

Kosovë
Mot me diell, temperaturat deri në 26 gradë

Mot me diell, temperaturat deri në 26 gradë

Kosovë
Ditë me diell, temperaturat deri në 24 gradë  

Ditë me diell, temperaturat deri në 24 gradë  

Kosovë
Mot i vranët dhe me diell, pasdite priten riga shiu

Mot i vranët dhe me diell, pasdite priten riga shiu

Kosovë
Mot me diell dhe vranët, mëngjesi i ftohtë

Mot me diell dhe vranët, mëngjesi i ftohtë

Kosovë
Sot shi dhe erëra të forta

Sot shi dhe erëra të forta

Kosovë
Diell dhe temperatura të larta – pluhuri Saharian vazhdon të jetë i pranishëm

Diell dhe temperatura të larta – pluhuri Saharian vazhdon të jetë i pranishëm

Kosovë
Kujdes! Pluhuri saharian përfshinë edhe territorin e Kosovës

Kujdes! Pluhuri saharian përfshinë edhe territorin e Kosovës

Kosovë
Mot pranveror, temperaturat deri në 27 gradë Celsius

Mot pranveror, temperaturat deri në 27 gradë Celsius

Kosovë
Mot me diell dhe shumë ngrohtë

Mot me diell dhe shumë ngrohtë

Kosovë
Ngrohtë dhe me diell 

Ngrohtë dhe me diell 

Kosovë
Sot vranët dhe me shi, reshjet e përziera me baltë

Sot vranët dhe me shi, reshjet e përziera me baltë

Kosovë