LAJMI I FUNDIT:

Reagimi i Ibras pas vrapimit fantastik te Rashford (Foto/Video)

Reagimi i Ibras pas vrapimit fantastik te Rashford (Foto/Video)

Ylli i ri i Manchester Unitedit, Marcus Rashford, ishte fantastike dhe në miqësoren ndaj Galatasarayt.

Reklama

Pas një pasimi të bukur nga kapiteni Wayne Rooney, sulmuesi anglez bëri një vrapim fantastik.

Të gjithë sytë nga Mou në stërvitje, ndërsa Ibra? (Foto)
Lexo po ashtu Të gjithë sytë nga Mou në stërvitje, ndërsa Ibra? (Foto)

Dhe kjo nuk mbeti pa u duartrokitur edhe nga Zlatan Ibrahimovic, i cili u habit nga klasi i Rashford.

CootFuHWIAAvZog

E gjitha kjo u kap nga kamerat teksa ishte suedezi në bankën rezervë.

Man Utd fitoi me rezultat 5-2 ndaj gjigantit turk. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Liga Premier pranon gabimin trashanik në dëm të Liverpoolit kur iu anulua goli i rregullt

Liga Premier pranon gabimin trashanik në dëm të Liverpoolit kur iu anulua goli i rregullt

Premier League
Gjashtë ish-lojtarët e Bayern Munichut që nuk do të besoni se ende luajnë në vitin 2023

Gjashtë ish-lojtarët e Bayern Munichut që nuk do të besoni se ende luajnë në vitin 2023

Bundesliga
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Zbulohet klubi që i bëri Mourinhos “ofertën më të çmendur në historinë e futbollit” – ai e refuzoi për të qëndruar te Roma

Zbulohet klubi që i bëri Mourinhos “ofertën më të çmendur në historinë e futbollit” – ai e refuzoi për të qëndruar te Roma

Ligat tjera
Jurgen Klopp: Nuk kam parë kurrë një ndeshje si kjo, vendime të çmendura

Jurgen Klopp: Nuk kam parë kurrë një ndeshje si kjo, vendime të çmendura

Premier League
“Është shumë e thjeshtë”, Erik Ten Hag shpjegon arsyet që çuan deri tek humbja ndaj Crystal Palace

“Është shumë e thjeshtë”, Erik Ten Hag shpjegon arsyet që çuan deri tek humbja ndaj Crystal Palace

Premier League
Kalo në kategori