LAJMI I FUNDIT:

Të gjithë sytë nga Mou në stërvitje, ndërsa Ibra? (Foto)

Të gjithë sytë nga Mou në stërvitje, ndërsa Ibra? (Foto)

Para disa ditësh Zlatan Ibrahimovic bëri edhe stërvitjen e parë me Manchester Unitedin.

Reklama

Me këtë rast sulmuesi suedez u takua me ish-trajnerin e tij te Interi, Jose Mourinho.

Lojtarët që u larguan nga Juventusi pas Calciopolit dhe çfarë ndodhi me ata (Foto)
Lexo po ashtu Lojtarët që u larguan nga Juventusi pas Calciopolit dhe çfarë ndodhi me ata (Foto)

Gjatë një momenti Special One kishte ulur të gjithë lojtarët në bankën rezervë për t’u shpjeguar disa gjëra dhe të gjithë sytë ishin të kthyer nga ai.

E pabesueshme - Ja sa milionë euro ka fituar Unitedi nga shitjet e fanellave të Ibrahimovicit
Lexo po ashtu E pabesueshme - Ja sa milionë euro ka fituar Unitedi nga shitjet e fanellave të Ibrahimovicit

Normalisht përveç ata të Ibrahimovic, i cili duket i pa interesuar dhe i lodhur nga ligjëratat e portugezit. /Telegrafi/

CooJD8uXYAQmJgG

Në trend Sport

Më shumë
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Futbollistët shpërthyen në lot dhe ndeshja u ndërpre - mjekët bën mrekulli duke shpëtuar jetën e portierit holandez

Futbollistët shpërthyen në lot dhe ndeshja u ndërpre - mjekët bën mrekulli duke shpëtuar jetën e portierit holandez

Ndërkombëtare
Bayern Munich habit me transferimin e fundit, rikthen në klub Jerome Boatengun

Bayern Munich habit me transferimin e fundit, rikthen në klub Jerome Boatengun

Bundesliga
Liga Premier pranon gabimin trashanik në dëm të Liverpoolit kur iu anulua goli i rregullt

Liga Premier pranon gabimin trashanik në dëm të Liverpoolit kur iu anulua goli i rregullt

Premier League
Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

La Liga
Asistimi i jashtëzakonshëm për Josulun, fantastiku Bellingham e pranon se e kopjon Modricin

Asistimi i jashtëzakonshëm për Josulun, fantastiku Bellingham e pranon se e kopjon Modricin

La Liga
Kalo në kategori