Dihet tashmë që aktori Ryan Reynolds po shijon momentet teksa po tallet në kurriz të gruas, Blake Lively.

Pas disa shakave që u bënë virale, aktori vendosi ta urojë partneren e jetës në një mënyrë të veçantë, duke publikuar disa fotografi të këqija në Instagram.

Artisti kombinoi dhjetë fotografi që fituan i sollën rreth shtatë milionë pëlqime nga fansat entuziastë.

Shumica e imazheve shfaqin aktoren duke marrë poza pak para shkrepjes së fotografive ose duke e kthyer kokën në drejtim të kundërt me aparatin fotografik.

“Blake dhe unë kurrë nuk bëjmë filma në të njëjtën kohë. Nëse ajo bën një film në Tajlandë dhe unë punoj në Vancouver, kjo do të thotë se ne nuk do të arrijmë ta shohim njëri-tjetrin. Ne funksionojmë si një ekip, kjo është arsyeja pse ne kemi sukses”, tha aktori në një intervistë kur u pyet për çelësin e një martese të suksesshme.

Ndryshe, të dytë janë shumë aktivë në rrjetet sociale dhe shpesh i përdorin për të bërë shaka me njëri-tjetrin gjersa fansat e tyre gjithmonë presin me padurim publikimet e dyshes. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Happy Birthday, @blakelively.

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on Aug 25, 2019 at 9:30am PDT