Liberta Spahiu, moderatorja simpatike, ka vendosur që këto ditë të nxehta t’i kalojë në brigjet afrikane..

Përveçse ka shijuar kaltërsinë e detit, Liberta ka kaluar disa momente shumë të këndshme me disa fëmijë të vegjël në Zanzibar.

Bukuroshja ka publikuar në llogarinë personale në Instagram disa fotografi teksa shihen vogëlushët të fiksuar pas telefonit të mençur të saj.

Por, nuk kanë munguar dhe disa përqafime të ngrohta ndaj dhe Liberta krahas fotografive ka shkruar: “Prej kohësh të tillë dashurie nuk kam parë”.

E për këdo që ka dëshirë të bëjë pushime të paharrueshme, AS Travel është adresa e duhur.

Liberta Spahiu shfaqet atraktive nga pushimet luksoze në Zanzibar të Tanzanisë Liberta Spahiu shfaqet atraktive nga pushimet luksoze në Zanzibar të Tanzanisë

Ofertat nuk janë të shtrenjta dhe mjafton të kurseni pak për t’i shijuar ato që ofron Zanzibari.

Reklama

Ndryshe, ky i fundit është një ishull në Jug të Afrikës, që ofron bukuri marramendëse dhe eksperiencë të paharrueshme. /Telegrafi/

Reklama