0Shares

Një lumë komentesh plot kritika kanë vërshuar teksa kanë parë foton më të fundit të postuar nga reperi Mozzik.

Fansat e reperit e kanë ‘kryqëzuar atë, teksa ai është shfaqur në oborrin e një vile, por që mban të lidhur një këlysh ariu.

Keqtrajtimi i kafshëve është një temë shumë e nxehtë në vendin tonë, ndaj të shumta kanë qenë ata që kanë shfryrë plot inat kundrejt reperit, transmeton Telegrafi.

“N’Kuks” titullohet kënga e tij më e re e punuar nga dyshja e famshme Zzap dhe Chriss, ndërsa për tekstin është kujdesur vet reperi.

Se cila do të jetë “çmenduria” e radhës së Mozzikut në klipin e ri, mbetet të shihet të shtunën. /Telegrafi/

Shihemi t'shtunën #KUKS #KUKS Lajmro mahallën 💯 #MOZZIK @zzapnchriss @filmnation.al

A post shared by MOZZIK (Official) ️️️️️🇦🇱 (@mairiunven) on May 17, 2017 at 9:06am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)