Aktorja e famshme Giovanna Antonelli, është e njohur për publikunshqiptar falë rolit të saj si ‘Xhadja’.

Filmi “Clone” në të cilin ajo luante dikur ishte ndër më të shikuarit në trevat shqiptare.

Ndërsa vitet kalojnë, Giovanna vazhdon të mbetet vitale dhe në top formë.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku shfaqet me bikini teksa vë në pah linjat atraktive.

View this post on Instagram

Sol e Sombra!!!!!

A post shared by Giovanna Antonelli (@giovannaantonelli) on Jul 27, 2019 at 12:19pm PDT

Fotoja në fjalë është komentuar gjithandej në mediat spanjolle, duke bërë që aktorja të rrëmbejë vëmendjen me hiret e saj trupore.

Përndryshe ajo është 43-vjeçare dhe nënë e tre fëmijëve. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Iluminando⚡️#luznatural #soldeinverno #allblue

A post shared by Giovanna Antonelli (@giovannaantonelli) on Jul 25, 2019 at 7:21am PDT