Pronarja tregon qenin e saj duke larë dhëmbët, njerëzit shkruajnë “Kjo është më e ëmbla ndonjëherë”

Në llogarinë e Barkedit në Instagram është shfaqur një video e qenit teksa pronarja po ia lan dhëmbët.

Qeni ka fituar simpatinë e shumë njerëzve dhe videoja është parë më shumë se 200 mijë herë deri më tani.

Gjegjësisht, pronarja fillimisht ia ka marrë brushën qenushit të saj, e më pas hapi gojën dhe ia lau dhëmbët.

“Ah, sa qen i mirë”, “Kjo është gjëja më e ëmbël”, “Haha, qeni e shikoi kamerën sikur donte të pyeste nëse do ta ndalonte filmimin për një herë”, janë disa nga komentet poshtë videos. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Barked by 9GAG | Dog community (@barked)