LAJMI I FUNDIT:

Prishtina Ticket nis fluturimet në destinacionin Memmingen – Prishtinë – Memmingen

Prishtina Ticket nis fluturimet në destinacionin Memmingen – Prishtinë – Memmingen

Kompania ajrore GP Aviation Ltd dhe kompania më e madhe shqiptare Prishtina Ticket vazhdojnë të shtojnë linjat e reja të fluturimeve. Duke filluar nga 17 dhjetor 2023 të gjithë të interesuarit do të mund të udhëtojnë nga Memmingen drejt Prishtinës dhe anasjelltas, 3 herë në javë, të mërkurën, të premten dhe të dielën.

Rezervimet e biletave mund ti bëni tani me çmime ekonomike duke shfrytëzuar mundësinë që ofron vetëm Prishtina Ticket – REZERVO BILETËN TANI DHE PAGUAJ SIPAS MARRËVESHJES.

Në biletë të udhëtimit përfshihen rezervim i ulëses, check in, bagazh dore dhe bagazh deri në 20 kg – PA KOSTO SHTESË.

Shërbimi për Klientin në Prishtina Ticket ju ofron zgjidhjen më të mirë. Ju lutem na telefononi çdo ditë duke filluar nga ora 8:00 deri 23:00. Kurseni kohë dhe para duke rezervuar online.

Mënyra e pagesës së biletës tuaj përfundohet lehtësisht nëpërmjet: Mastercard, Visa, Klarna Sofortüberweisung, Apple Pay, Google Pay, Twint, PostFinance ose E Finance.

Ne ofrojmë shërbime profesionale dhe korrektësi maksimale. Rezervo online ose na telefononi në numrat në vijim:

🇩🇪 +49 7621 9165 313

🇨🇭 +41 61 510 06 86

🇽🇰 +383 49 200 286

🇸🇪 +46 470 580 944

🇸🇮 +386 47 774 141

Të gjitha destinacionet:

Basel/Mulhouse  – Prishtinë – Basel/Mulhouse;

Berlin Brandenburg  – Prishtinë – Berlin Brandenburg;

Düsseldorf  – Prishtinë – Düsseldorf;

Stuttgart  – Prishtinë – Stuttgart;

Münster Osnabrück  – Prishtinë – Münster Osnabrück;

München  – Prishtinë – München;

Nürnberg  – Prishtinë – Nürnberg;

Ljubljana  – Prishtinë – Ljubljana.

Memmingen – Prishtinë – Memmingen.

Kontaktet në Facebook dhe Instagram.