LAJMI I FUNDIT:

Presidenti ndëshkon basketbollistët: Anulon aeroplanin, me autobus në shtëpi!

Presidenti ndëshkon basketbollistët: Anulon aeroplanin, me autobus në shtëpi!

Fenerbahce ka shijuar edhe fitoren e tretë kundër skuadrës greke të Panathinaikosit me rezultat 79-61.

Reklama

Kjo ka bërë që të eliminohen të gjelbrit në Euroleague në saje të tre humbjeve, përkatësisht e ka fituar serinë e finaleve të ‘Play-Off’.

E presidenti i klubit grek, Dimitris Giannakopoulos i nervozuar me këtë ecuri të klubit ka anuluar biletat e aeroplanit duke e detyruar skuadrën të bëjë 1097 km rrugë me autobus.

Ndryshe, Feneri dhe CSKA Moska kanë siguruar biletat për gjysmëfinale të ligës më prestigjioze evropiane për klube. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
“Është shumë e thjeshtë”, Erik Ten Hag shpjegon arsyet që çuan deri tek humbja ndaj Crystal Palace

“Është shumë e thjeshtë”, Erik Ten Hag shpjegon arsyet që çuan deri tek humbja ndaj Crystal Palace

Premier League
Jurgen Klopp: Nuk kam parë kurrë një ndeshje si kjo, vendime të çmendura

Jurgen Klopp: Nuk kam parë kurrë një ndeshje si kjo, vendime të çmendura

Premier League
Tifozët e Crvena Zvezdës vajtojnë terroristin e tyre që u vra në Kosovë

Tifozët e Crvena Zvezdës vajtojnë terroristin e tyre që u vra në Kosovë

Ligat tjera
‘El Clasico’ i basketbollit kosovar i takon Trepçës

‘El Clasico’ i basketbollit kosovar i takon Trepçës

Super Liga
Policia e Kosovës nuk lejon shpalosjen e banerit nga tifozeria “Torcida” për ngjarjet ne veri

Policia e Kosovës nuk lejon shpalosjen e banerit nga tifozeria “Torcida” për ngjarjet ne veri

Super Liga
Kalo në kategori