LAJMI I FUNDIT:

Pitt me lëvdata për DiCaprion: Shpresoj të punojmë sërish bashkë

Pitt me lëvdata për DiCaprion: Shpresoj të punojmë sërish bashkë
Leonardo DiCaprio, Margot Robbie dhe Brad Pitt (Foto: Tim P. Whitby/Getty Images for Sony/Guliver)

Brad Pitt dhe Leonardo DiCaprio i bashkuan forcat për të luajtur në filmin “Once Upon A Time In Hollywood” që po merr gjithnjë e më shumë vëmendje.

Reklama

Pitt, i cili luan rolin e dublerit Cliff Booth në filmin e ri të Quentin Tarantinos, i ka thurur lëvdata kolegut të tij hollivudian.

“Ishte një lehtësi e madhe dhe ishte vërtet argëtuese. Jam kënaqur me të. I ke më të mirët e më të mirëve duke zhvilluar një skenë me ty dhe është një lehtësi e madhe”.

Leonardo DiCaprio, Quentin Tarantino dhe Brad Pitt (Foto: Tim P. Whitby/Getty Images for Sony/Guliver)

“Kemi pika të njëjta reference. Kemi hyrë në industri në të njëjtën kohë, kemi përvoja të ngjashme dhe njohim shumë njerëz të njëjtë. Leonardo është vërtet dhurues dhe bujar. Shpresoj të punojmë sërish bashkë”, ka thënë Pitt në lidhje me kolegun e tij.

Brad njëherësh ka pasur lëvdata edhe për aftësitë aktruese të kolegut të tij 44 vjeçar, i cili në film e ka luajtur rolin e aktorit Rick Dalton. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Hulk Hogan martohet me bukuroshen 25 vite më të re, por vajza e tij nuk i shkon në dasmë

Hulk Hogan martohet me bukuroshen 25 vite më të re, por vajza e tij nuk i shkon në dasmë

Magazina
Xhensila Myrtezaj me fotosesion artistik gjatë shtatzënisë së dytë

Xhensila Myrtezaj me fotosesion artistik gjatë shtatzënisë së dytë

Magazina
Pas Kim Kardashianit, edhe Cher shkruan për represionin e Azerbajxhanit ndaj armenëve në Nagorno-Karabakh

Pas Kim Kardashianit, edhe Cher shkruan për represionin e Azerbajxhanit ndaj armenëve në Nagorno-Karabakh

Magazina
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Kalo në kategori