LAJMI I FUNDIT:

Pesëmbëdhjetë aktoret që sakrifikuan bukurinë e tyre për rolet e filmave (Foto)

Pesëmbëdhjetë aktoret që sakrifikuan bukurinë e tyre për rolet e filmave (Foto)
Penélope Cruz — roli i Italias, filmi "Don’t Move"

Në mënyrë që të krijojnë një lidhje të fortë fizike dhe emocionale me karakterin që ata po portretizojnë, disa nga aktoret më të famshme dhe më të talentuara të Hollywoodit nuk hezitojnë të ndryshojnë plotësisht pamjen e tyre: duke prerë flokët e tyre të mrekullueshëm, duke shtuar peshë, apo duke marrë një pamje krejt tjetër.

Dhjetë njerëz të famshëm që nuk i keni vënë re në filmat e njohur (Foto)
Lexo po ashtu Dhjetë njerëz të famshëm që nuk i keni vënë re në filmat e njohur (Foto)

Bright Side e admiroi talentin e këtyre bukurive dhe vendosën të paraqesin aktoret më të guximshme që kanë bërë sakrifica të mëdha për role filmi, transmeton Telegrafi.


Hilary Swank — roli i Maggie Fitzgerald, filmi “Million Dollar Baby”

Mayim Bialik — roli i Amy Farrah Fowler, filmi “The Big Bang Theory”

Gwendoline Christie — roli i Brienne, filmi “Game of Thrones”

Anne Hathaway — roli i Fantine, filmi “Les Misérables”

Penelope Cruz — roli i Italias, filmi “Don’t Move”

Mia Wasikowska — roli i Jane Eyre, filmi “Jane Eyre”

Vanessa Hudgens — roli i Agnes Bailey, filmi “Gimme Shelter”

Margot Robbie — roli i Harley Quinn, filmi “Suicide Squad”

Renee Zellweger — roli i Bridget Jones, filmi “Bridget Jones: The Edge of Reason”

Cynthia Nixon — roli i Vivian Bearing, filmi “Wit (a one-act play)”

Helena Bonham Carter — roli në filmin “Big Fish”

America Ferrera — roli i të shëmtuarës Beti, filmi “Ugly Betty”

Kate Winslet — roli i Hanna Schmitz, filmi “The Reader”

Eden Sher — roli i Sue Heck, filmi “The Middle”

Natalie Portman — roli i Evey Hammond, filmi “V for Vendetta”

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Stresi i kundërpërgjigjet Xhulit, e fton t'i marrë 30 mijë eurot e premtuara në BBVK - publikon edhe video të parave në tavolinë

Stresi i kundërpërgjigjet Xhulit, e fton t'i marrë 30 mijë eurot e premtuara në BBVK - publikon edhe video të parave në tavolinë

Magazina
Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin

Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin "Coachella 2024"

Magazina
Stresi me akuza të rënda për Xhulin: U viktimizove me një video që ia ke dërguar vet personit dhe je dënuar nga Gjykata Finlandeze

Stresi me akuza të rënda për Xhulin: U viktimizove me një video që ia ke dërguar vet personit dhe je dënuar nga Gjykata Finlandeze

Magazina
Ish-banori i Big Brother VIP Kosova 1: Gani Gërmia më kërkoi para për intervistë

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova 1: Gani Gërmia më kërkoi para për intervistë

Magazina
Sara dhe Bardhi së shpejti prindër, Bora Zemani i bën dhuratën e parë bebit të çiftit

Sara dhe Bardhi së shpejti prindër, Bora Zemani i bën dhuratën e parë bebit të çiftit

Magazina
Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

Magazina
Kalo në kategori