LAJMI I FUNDIT:

Personazhet e famshëm që kanë pasur varësi nga seksi

Personazhet e famshëm që kanë pasur varësi nga seksi

Personazhet me famë botërore, shpesh janë të ndjekur nga probleme të ndryshme.

Reklama

Disa kanë probleme me alkoolin, disa me drogën e një pjesë e tyre vuajnë edhe nga varësi të ndryshme.

Shumë prej tyre bien edhe në depresion, por e besoni ose jo, ka edhe nga ata që kanë probleme serioze me varësinë nga seksi.

Në vazhdim, ju prezantojmë disa prej personazheve të famshëm që vuajnë nga kjo varësi:

Colin Farrell (Foto: Getty Images)

Aktori i njohur ka qenë shumë i përfolur për lidhjet e tij me femrat, gjë e cila e çoi përfundimisht atë në rehabilitim për varësinë e tij ndaj seksit.

Ish burri i Halle Berry, Eric Benet (Foto: Getty Images)

Ish-burri i Halle Berry, Eric Benet, ka qenë plot 35 ditë në rehabilitim nga varësia e tij prej seksit. Ai gjithashtu e kishte tradhtuar bashkëshorten e tij.

Nicole Narain (Foto: Getty Images)

Nicole Narain, një nga modelet e “PlayBoy” kishte folur haptazi për varësinë që kishte ndaj seksit.

Dean McDermott (Foto: Getty Images)

Burri i Tori Spelling, Dean McDermott, u fut në rehabilitim për “çështje shëndetësore dhe personale” që rezultoi të ishte varësia ndaj seksit.

Tiger Woods (Foto: Getty Images)

Një grup femrash dolën hapur dhe treguan varësinë që Tiger Woods ka ndaj tradhtisë dhe seksit.

Scott Disick (Foto: Getty Images)

Scott Disick kishte deklaruar si ishte i varur nga seksi në një prej episodeve të “Keeping up with the Kardashians”. Më vonë ai e tërhoqi atë që tha.

Mel B (Foto: Getty Images)

Mel B e kishte pranuar haptazi që kishte hyrë në një terapi për kurimin e varësisë ndaj alkoolit dhe seksit.

David Duchovny (Foto: Getty Images)

David Duchovny është gjithashtu një prej emrave të famshëm që është rehabilituar nga varësia ndaj seksit.

Charlie Sheen (Foto: Getty Images)

Charlie Sheen ishte pyetur vite më parë në një intervistë nëse kishte varësi ndaj seksit, dhe ishte përgjigjur duke thënë, “Sigurisht”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Kalo në kategori